Domki letniskowe

Dla gości ceniących sobie komfort i wygodę oferujemy noclegi w domkach letniskowych - salon z kominkiem, balkon, łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem, TV i grill.
 

Doba w domkach zaczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu i kończy o 11:00 w dniu wyjazdu.

Warunkiem skutecznej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% całkowitych kosztów pobytu, która nie podlega zwrotowi.
Pozostała kwota wpłacana jest przed zameldowaniem w recepcji obiektu.

 


 

Drewniany domek w cenie 250zł/dobę*.

Domek letniskowy w cenie 250zł/dobę z tarasem, mieści się na czystym, spokojnym terenie pełnym zieleni.
Parterowy, drewniany domek 4-osobowy* z pełnym wyposażeniem i tarasem zewnętrznym jest położony na terenie ośrodka w odległości 100 m od jeziora. Goście mogą korzystać z placu zabaw oddalonego o 30m od domku oraz z płytkiej, bezpiecznej plaży w odległości 50m od domku.

W domku znajdują się salon oraz sypialnia z dwuosobową wersalką, toaleta, natrysk oraz kuchnia z wyposażeniem.

Do dyspozycji gości jest m.in.: TV, hot spot, komplet wypoczynkowy, grill.

Goście mają zagwarantowany indywidualny dojazd do domku z możliwością parkowania samochodu przy domku.

Gościom tego domku oferujemy całodobowe wyżywienie w naszej restauracji ze zniżką 10%, lub posiłki skomponowane do indywidualnych potrzeb w ustalonej osobno cenie.

 

Drewnianny domek w cenie 350zł/dobę*.

Piętrowy domek 4-6 osobowy* z pełnym wyposażeniem i tarasem zewnętrznym jest położony na terenie ośrodka w odległości 100 m od jeziora. Goście mogą korzystać z placu zabaw oddalonego o 30m od domku oraz z płytkiej, bezpiecznej plaży w odległości 50m od domku.

Na piętrze znajdują się wygodna antresola, na parterze salon z dwuosobową wersalką, komplet wypoczynkowy, kuchnia z wyposażeniem, toaleta, natrysk oraz dwie, dwuosobowe sypialnie wyposażone w dwuosobowe wersalki oraz jednoosobowe leżanki wraz z szafą na odzież oraz szafką.

Do dyspozycji gości jest m.in.: TV, hot spot, sprzęt wypoczynkowy, grill.

Zapewniamy indywidualny dojazd i możliwość parkowania samochodu bezpośrednio przy domku.

Gościom tego domku oferujemy całodobowe wyżywienie w naszej restauracji ze zniżka 10%, lub posiłki skomponowane do indywidualnych potrzeb w ustalonej osobno cenie.

 

Domki letniskowe w cenie 300zł/dobę*.

Murowany, piętrowy domek 4-5 osobowy* z pełnym wyposażeniem, mieści się w kompleksie domków letniskowych w odległości 130m od jeziora. Domki znajdują się na czystym, spokojnym terenie pełnym zieleni.

Na piętrze znajdują się dwa 2-osobowe pokoje oraz balkon, natomiast na parterze jest salon z kominkiem, komplet wypoczynkowy, kuchnia z pełnym wyposażeniem, toaleta, natrysk.

Do dyspozycji gości jest m.in.: TV, sprzęt wypoczynkowy, grill.

Zapewniamy indywidualny dojazd i możliwość parkowania samochodu bezpośrednio przy domku.

Gościom tego domku oferujemy całodobowe wyżywienie w naszej restauracji ze zniżka 10%, lub posiłki skomponowane do indywidualnych potrzeb w ustalonej osobno cenie.

 

 

* dodatkowa osoba 40 zł/doba

 

 

Polski